MIKROPROFESOR '20 - WYNIKI

Pozycja Imię Szkoła Miejscowość Test nr 1 Test nr 2 Test nr 3 Test nr 4 II etap SUMA
1. KamilZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.Witosa w RopczycachRopczyce34292927105224
2. JowitaZespół Szkół w SokółceSokółka2533313092211
3. DominikZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2828263194207
4. PawełLiceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w SokółceSokółka15202432104195
5. JuliaZespół Szkół w SokółceSokółka2423282780182
6. DawidZespół Szkół w SokółceSokółka1728253263165
7. MalwinaZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w LubskuLubsko2934313727158
8. SzymonZespół Szkół Ogólnokształcących i EkonomicznychLubsko2922233545154
9. KrystianZespół Szkół Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaSokółka26202180147
10. DariuszZespół Szkół w SokółceSokółka1618152862139
11. MarcinZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w LubskuLubsko2826263424138
12. PiotrLO im. M. Kopernika w SokółceSokółka2026232740136
13. JuliaZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych Lubsko2225273030134
14. MonikaZespół Szkół Ogólnokształcących i EkonomicznychLubsko2329272821128
15. PiotrZespół Szkół Ogólnokształcących i EkonomicznychLubsko293531290124
16. FilipZespół Szkół w SokółceSokółka17212053111
17. Gabriela5 LO w GdańskuGdańsk242727266110
18. KacperLiceum ogólnokształcące imienia KopernikaSokółka1720181143109
19. MarcinTechniczne Zakłady Naukowe Częstochowa105105
20. MichałZespół Szkół Ogólnokształcących w SokółceSokółka28313493
21. NikolaZespół Szkół Ogólnokształcacych i EkonomicznychLubsko2525212192
22. PatrykZespół Szkół Ogólnokształcacych i Ekonomicznych w LubskuLubsko30322587
23. Wiktoria Zespół Szkół w Sokółce Sokółka 1622202785
24. Karolina Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce Sokółka 1618242381
25. MariuszTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica29153276
26. StanisławZespół Szkół Ogólnokształcących i EkonomicznychLubsko22292475
27. KonradZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów343771
28. PiotrPZ2SOMSiTOświęcim1011151370
29. MarcelinaZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych Lubsko17272367
30. JakubBudaOświęcim121314151165
31. KacperZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów323062
32. StanisławPZ2 somsitOświęcim23201861
33. PatrykZespół szkół technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Rzeszów273360
34. KonradZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów273259
35. GabrielaZespół Szkół w SokółceSokółka273158
36. Wojciech Zespół Szkół w SokółceSokółka282856
37. PawełZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica352156
38. MateuszZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec262652
39. MateuszZespół Szkół TechnicznychRzeszów282452
40. TomaszZespół Szkół w SokółceSokółka262652
41. BartłomiejZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów282351
42. PawełZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica282351
43. BartoszZespół Szkół Technicznych im. E. KwiatkowskiegoRzeszów302050
44. DominikZespol Szkol Technicznych w RzeszowieRzeszow232649
45. KarolZespół Szkół w SokółceSokółka24121349
46. PatrykZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów242246
47. ŁukaszZST Mielec Mielec202444
48. KingaZSA-T im. W.Witosa Ropczyce222042
49. PatrycjaZespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego WitosaRopczyce182341
50. KingaZespół Szkół Technicznych im.Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów182341
51. MateuszLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaSokółka182240
52. MichałZespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego WitosaRopczyce191938
53. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica162036
54. DawidZespół Szkół w SokółceSokółka152136
55. KrzysztofPZ2 SomsitOświęcim171835
56. SebastianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica3232
57. BartoszZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica3232
58. MichałZespół Szkół w Sokółce Sokółka 151732
59. ArkadiuszZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce151530
60. HubertZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica3030
61. PatrykZespół Szkółe Technicznych w MielcuMielec2929
62. KacperZespół Szkół Technicznych - Technikum Nr 9Rzeszów2929
63. MaciejLO im. M. Kopernika w SokółceSokółka1081129
64. PetrosZespół Szkół Ogólnokształcących i EkonomicznychLubsko2929
65. NorbertZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2828
66. KrystianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2828
67. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2828
68. MaciejZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec2727
69. DominikTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica18927
70. AlicjaZespół Szkół nr2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2727
71. DominikZespół Szkół Technicznych - Technikum Nr 9 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w RzeszowieRzeszów2727
72. IgorZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2727
73. AleksandraZespół Szkół Ogólnokształcacych i EkonomicznychLubsko 2626
74. MaksymilianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2626
75. MykytaZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2626
76. PrzemysławZespół Szkól Technicznych w RzeszowieRzeszów2525
77. KacperZespół Szkół Technicznych im Eugeniusza Kwiatkowskiego w RzeszowieRzeszów2525
78. FilipZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2525
79. PiotrLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaSokółka2525
80. MateuszZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w LubskuLubsko2424
81. SebastianZespół Szkół Technicznych im. Adama MatuszczakaRzeszów2424
82. KrystianZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w RzeszowieRzeszów2424
83. Maciejespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2424
84. MaciejZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2424
85. WeronikaZespół Szkół Technicznych nr9 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów2424
86. DamianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2323
87. SzymonZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce2323
88. RafałZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce2323
89. KonradZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce2323
90. KatarzynaZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica2323
91. Mateusz Zespół Szkół w SokółceSokółka2323
92. RafałZespół szkół technicznychMielec2222
93. NikodemZespół szkół technicznych im.Eguenusza Kwiatkowskiego w RzeszówieRzeszów2222
94. PiotrZespół Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa w RopczycachRopczyce2222
95. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2222
96. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2222
97. PiotrZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica2222
98. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2222
99. FilipZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2222
100. DanielZespół Szkół TechnicznychMielec2121
101. PatrykZespoł Szkół Technicznych w MielcuMielec2121
102. MateuszZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec2121
103. DagmaraZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku Lubsko2121
104. PawełZespół Szkół Technicznych - Technikum nr9Rzeszów2121
105. PrzemysławZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Dębica2121
106. MateuszZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2121
107. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2121
108. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica2121
109. KacperZespół szkół nr2 im.Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2121
110. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Dębica2121
111. MateuszPZ2 SOMSITOświęcim2121
112. Karol Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce2121
113. KacperPZ2 SOMSITOświęcim2121
114. CyprianZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec2020
115. DominikZespół Szkół Technicznych Im.E.KwiatkowskiegoRzeszów2020
116. MateuszSzkoła im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2020
117. SebastianZespół Szkół Technicznych im.Eugieniusza Kwiatkowskiego w RzeszowieRzeszów2020
118. AnnaPz2 OswiecimOświecim2020
119. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2020
120. RafałZespół Szkół Technicznych Rzeszów1919
121. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1919
122. WitoldZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce1919
123. KacperZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1919
124. AleksanderZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy 39-200 Dębica, ul. Ignacego Lisa 2Dębica1919
125. AdrianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1919
126. BogusławaLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaSokółka1919
127. DawidTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicaDębica1818
128. DamianTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica1818
129. KrystianZespół szkół technicznychRzeszów1818
130. KacperTechnikum nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1818
131. MaksymilianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1818
132. JakubZespół Szkół nr 2Dębica1818
133. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1818
134. MateuszZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1818
135. JakubPz2 SOMSITOświęcim1818
136. DamianZSP nr.1 w BrzeskuBrzesko1818
137. Szymonespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1818
138. Mateusz Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1717
139. KrzysztofZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce 1717
140. KonradZespół Szkół nr 2Dębica1717
141. Łukaszpz nr2 SOMSITOświęcim1717
142. AleksandraZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDĘBICA1717
143. DominikTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica1616
144. FilipZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1616
145. JakubZespół Szkół nr.2 im.Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1616
146. JuliaPZ2somsitOświęcim1616
147. KonradPZ2SOMSITOświęcim1616
148. IgorPZ2 SOMSITOświęcim1616
149. AdrianPOWIATOWY ZESPÓŁ NR 2 SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCHOświęcim1616
150. ŁukaszZSA-T im. Wincentego WitosaRopczyce1515
151. RadosławZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1515
152. MateuszPowiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i TechnicznychOświęcim1515
153. Filip PZ 2 SomsitOświęcim1515
154. AdrianZespół Szkół w SokółceSokółka1515
155. PatrycjaLiceum ogólnokształcące im.Mikołaja Kopernika Sokółka1515
156. PatrykTechnikum nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1414
157. FilipZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1414
158. RadosławPZ2 SOMSITOświęcim1414
159. JakubPowiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i TechnicznychOświęcim1414
160. PatrykZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce 1414
161. MarcinZespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w RopczycachRopczyce1414
162. KrystianTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica1313
163. MikołajTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica1313
164. SzymonTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica1313
165. KamilPZ2SOMSITOświęcim 1313
166. PatrykZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce1212
167. ArkadiuszZespół Szkół w SokółceSokółka1111
168. JakubPZ 2 SomsitOświęcim1111
169. DawidZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce55
170. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica55