MIKROPROFESOR '20 - WYNIKI

Pozycja Imię Szkoła Miejscowość Test nr 1 Test nr 2 Test nr 3 Test nr 4 II etap SUMA
1. MalwinaZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w LubskuLubsko29343137131
2. PiotrZespół Szkół Ogólnokształcących i EkonomicznychLubsko29353129124
3. KamilZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.Witosa w RopczycachRopczyce34292927119
4. JowitaZespół Szkół w SokółceSokółka25333130119
5. MarcinZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w LubskuLubsko28262634114
6. DominikZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica28282631113
7. SzymonZespół Szkół Ogólnokształcących i EkonomicznychLubsko29222335109
8. MonikaZespół Szkół Ogólnokształcących i EkonomicznychLubsko23292728107
9. JuliaZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych Lubsko22252730104
10. Gabriela5 LO w GdańskuGdańsk24272726104
11. DawidZespół Szkół w SokółceSokółka17282532102
12. JuliaZespół Szkół w SokółceSokółka24232827102
13. PiotrLO im. M. Kopernika w SokółceSokółka2026232796
14. MichałZespół Szkół Ogólnokształcących w SokółceSokółka28313493
15. NikolaZespół Szkół Ogólnokształcacych i EkonomicznychLubsko2525212192
16. PawełLiceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w SokółceSokółka1520243291
17. PatrykZespół Szkół Ogólnokształcacych i Ekonomicznych w LubskuLubsko30322587
18. Wiktoria Zespół Szkół w Sokółce Sokółka 1622202785
19. Karolina Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce Sokółka 1618242381
20. DariuszZespół Szkół w SokółceSokółka1618152877
21. MariuszTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica29153276
22. StanisławZespół Szkół Ogólnokształcących i EkonomicznychLubsko22292475
23. KonradZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów343771
24. PiotrPZ2SOMSiTOświęcim1011151370
25. MarcelinaZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych Lubsko17272367
26. KrystianZespół Szkół Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaSokółka26202167
27. KacperLiceum ogólnokształcące imienia KopernikaSokółka1720181166
28. KacperZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów323062
29. StanisławPZ2 somsitOświęcim23201861
30. PatrykZespół szkół technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Rzeszów273360
31. KonradZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów273259
32. FilipZespół Szkół w SokółceSokółka17212058
33. GabrielaZespół Szkół w SokółceSokółka273158
34. Wojciech Zespół Szkół w SokółceSokółka282856
35. PawełZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica352156
36. MateuszZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec262652
37. MateuszZespół Szkół TechnicznychRzeszów282452
38. TomaszZespół Szkół w SokółceSokółka262652
39. BartłomiejZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów282351
40. PawełZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica282351
41. BartoszZespół Szkół Technicznych im. E. KwiatkowskiegoRzeszów302050
42. DominikZespol Szkol Technicznych w RzeszowieRzeszow232649
43. KarolZespół Szkół w SokółceSokółka24121349
44. PatrykZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów242246
45. ŁukaszZST Mielec Mielec202444
46. KingaZSA-T im. W.Witosa Ropczyce222042
47. PatrycjaZespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego WitosaRopczyce182341
48. KingaZespół Szkół Technicznych im.Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów182341
49. MateuszLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaSokółka182240
50. MichałZespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego WitosaRopczyce191938
51. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica162036
52. DawidZespół Szkół w SokółceSokółka152136
53. KrzysztofPZ2 SomsitOświęcim171835
54. SebastianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica3232
55. BartoszZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica3232
56. MichałZespół Szkół w Sokółce Sokółka 151732
57. ArkadiuszZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce151530
58. HubertZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica3030
59. PatrykZespół Szkółe Technicznych w MielcuMielec2929
60. KacperZespół Szkół Technicznych - Technikum Nr 9Rzeszów2929
61. MaciejLO im. M. Kopernika w SokółceSokółka1081129
62. PetrosZespół Szkół Ogólnokształcących i EkonomicznychLubsko2929
63. NorbertZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2828
64. KrystianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2828
65. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2828
66. MaciejZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec2727
67. DominikTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica18927
68. AlicjaZespół Szkół nr2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2727
69. DominikZespół Szkół Technicznych - Technikum Nr 9 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w RzeszowieRzeszów2727
70. IgorZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2727
71. AleksandraZespół Szkół Ogólnokształcacych i EkonomicznychLubsko 2626
72. MaksymilianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2626
73. MykytaZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2626
74. PrzemysławZespół Szkól Technicznych w RzeszowieRzeszów2525
75. KacperZespół Szkół Technicznych im Eugeniusza Kwiatkowskiego w RzeszowieRzeszów2525
76. FilipZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2525
77. PiotrLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaSokółka2525
78. MateuszZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w LubskuLubsko2424
79. SebastianZespół Szkół Technicznych im. Adama MatuszczakaRzeszów2424
80. KrystianZespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w RzeszowieRzeszów2424
81. Maciejespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2424
82. MaciejZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2424
83. WeronikaZespół Szkół Technicznych nr9 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoRzeszów2424
84. DamianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2323
85. SzymonZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce2323
86. RafałZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce2323
87. KonradZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce2323
88. KatarzynaZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica2323
89. Mateusz Zespół Szkół w SokółceSokółka2323
90. RafałZespół szkół technicznychMielec2222
91. NikodemZespół szkół technicznych im.Eguenusza Kwiatkowskiego w RzeszówieRzeszów2222
92. PiotrZespół Szkół Agro-Technicznych im. W. Witosa w RopczycachRopczyce2222
93. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2222
94. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2222
95. PiotrZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica2222
96. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2222
97. FilipZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2222
98. DanielZespół Szkół TechnicznychMielec2121
99. PatrykZespoł Szkół Technicznych w MielcuMielec2121
100. MateuszZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec2121
101. DagmaraZespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku Lubsko2121
102. PawełZespół Szkół Technicznych - Technikum nr9Rzeszów2121
103. PrzemysławZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Dębica2121
104. MateuszZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2121
105. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2121
106. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica2121
107. KacperZespół szkół nr2 im.Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2121
108. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Dębica2121
109. MateuszPZ2 SOMSITOświęcim2121
110. Karol Zespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce2121
111. KacperPZ2 SOMSITOświęcim2121
112. CyprianZespół Szkół Technicznych w MielcuMielec2020
113. DominikZespół Szkół Technicznych Im.E.KwiatkowskiegoRzeszów2020
114. MateuszSzkoła im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2020
115. SebastianZespół Szkół Technicznych im.Eugieniusza Kwiatkowskiego w RzeszowieRzeszów2020
116. AnnaPz2 OswiecimOświecim2020
117. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica2020
118. RafałZespół Szkół Technicznych Rzeszów1919
119. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1919
120. WitoldZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce1919
121. KacperZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1919
122. AleksanderZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Dębicy 39-200 Dębica, ul. Ignacego Lisa 2Dębica1919
123. AdrianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1919
124. BogusławaLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaSokółka1919
125. DawidTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicaDębica1818
126. DamianTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica1818
127. KrystianZespół szkół technicznychRzeszów1818
128. KacperTechnikum nr 2 w Dębicy im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1818
129. MaksymilianZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1818
130. JakubZespół Szkół nr 2Dębica1818
131. JakubZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1818
132. MateuszZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1818
133. JakubPz2 SOMSITOświęcim1818
134. DamianZSP nr.1 w BrzeskuBrzesko1818
135. Szymonespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1818
136. Mateusz Zespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1717
137. KrzysztofZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce 1717
138. KonradZespół Szkół nr 2Dębica1717
139. Łukaszpz nr2 SOMSITOświęcim1717
140. AleksandraZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDĘBICA1717
141. DominikTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica1616
142. FilipZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1616
143. JakubZespół Szkół nr.2 im.Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1616
144. JuliaPZ2somsitOświęcim1616
145. KonradPZ2SOMSITOświęcim1616
146. IgorPZ2 SOMSITOświęcim1616
147. AdrianPOWIATOWY ZESPÓŁ NR 2 SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCHOświęcim1616
148. ŁukaszZSA-T im. Wincentego WitosaRopczyce1515
149. RadosławZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica1515
150. MateuszPowiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i TechnicznychOświęcim1515
151. Filip PZ 2 SomsitOświęcim1515
152. AdrianZespół Szkół w SokółceSokółka1515
153. PatrycjaLiceum ogólnokształcące im.Mikołaja Kopernika Sokółka1515
154. PatrykTechnikum nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1414
155. FilipZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza KwiatkowskiegoDębica1414
156. RadosławPZ2 SOMSITOświęcim1414
157. JakubPowiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i TechnicznychOświęcim1414
158. PatrykZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce 1414
159. MarcinZespół Szkół Agro-Technicznych im. Wincentego Witosa w RopczycachRopczyce1414
160. KrystianTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica1313
161. MikołajTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica1313
162. SzymonTechnikum Nr 4 w Zespole Szkół Nr 4 w DębicyDębica1313
163. KamilPZ2SOMSITOświęcim 1313
164. PatrykZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce1212
165. ArkadiuszZespół Szkół w SokółceSokółka1111
166. JakubPZ 2 SomsitOświęcim1111
167. DawidZespół Szkół Agro-Technicznych im. W.WitosaRopczyce55
168. MichałZespół Szkół nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w DębicyDębica55